Luk

Menu

Trænere for sæson 18/19
  Maria Konum Mandag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
Onsdag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
  Maria Valborg Andreasen Fredag: Plaskehold 1, Plaskehold 2, begynder 5, begynder 7 og let øvet
  Sarah Brix

Tirsdag: Let øvet 1 og begynder 2
Torsdag: Vildbasse 1 og Vildbasse 2, Begynder

  Cecilie Prior Lørdag: Familiehold, Plaskehold 3 og begynder 6
  Katrine Kam Kristensen Mandag:Talentholdet
Tirsdag: Crawl 2, Talentholdet
Torsdag: Vandskræk
Lørdag: Talentholdet
  Ingelise Sørensen Tirsdag: Seniorer
  Signe Østergaard Nielsen Fredag: Handicap 3
  Stine Krabs Tirsdag: Vandgymnastik, Aqua fitness 1 og Aqua fitness 2
  Line Niss Bjerregaard

Mandag: Konkurrenceholdet
Onsdag: Konkurrenceholdet
Torsdag: Konkurrenceholdet
Lørdag: Konkurrenceholdet

 

 

Hjælpetrænere for sæson 18/19

  Mille Fischer Hovalt Torsdag: Vildbasser 1, Vildbasser 2 og Begynder 4
Fredag: Plaskehold 1, Plaskehold 2, Begynder 5, Begynder 7 og Let øvet 2
 
  Andreas Christensen Mandag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
Onsdag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
 
  Sisse Østergaard Nielsen Mandag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
Onsdag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
 
  Mathias Jelle Thomsen Mandag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
Onsdag: Svømmeskolens Delfiner og Svømmeskolens Pingviner
Torsdag: Vildbasser 1, Vildbasser 2 og Begynder 4
Fredag: Plaskehold 1, Plaskehold 2, Begynder 5, Begynder 7 og Let øvet 2
Lørdag: Familiehold, Plaskehold 3 og Begynder 6
 
  Nikolaj Svenningsen Fredag: Plaskehold 1, Plaskehold 2, Begynder 5, Begynder 7 og Let øvet 2
Lørdag: Plaskehold 3 og Begynder 6
 
  Sebastian Thomsen Fredag: Plaskehold 1, Plaskehold 2, Begynder 5, Begynder 7 og Let øvet 2
Lørdag: Familiehold, Plaskehold 3 og Begynder 6
 
  Lasse Juhl Nielsen Tirsdag: Let øvet 1 og Begynder 2  
  Marcus Burholt Tirsdag: Let øvet 1 og Begynder 2  
  Josepine Christensen Tirsdag: Let øvet 1 og Begynder 2  
  Christian Kornum Fredag: Plaskehold 1+2 og begynder 5, begynder 7  
  Esben Kilde Tirsdag: Let øvet, begynder  

 

 

 

Livreddere for sæson 18/19

  Maria Vallborg Andreasen Mandag og Tirsdag                                                                                            
  Katrine Kam Kristensen Mandag    
  Freja Gertz Torsdag    
  Maria Kornum Lørdag    
  David Johansen Lørdag    
  Rikke Rosenkjær Blach Mandag og Tirsdag    
  Andreas Poder Fredag    
  Jane Kristensen Tirsdag, Fredag og Lørdag